Seks në mes të rrugës, ja fotografitë më të çuditshme të Google

sexNë disa fotografi të publikuara në internet shihen pamje nga më të ndryshmet.

Përveç pamjeve erotike, përcjell Telegrafi, aty mund të shihen edhe disa pamje të cilat në përshkrimin e tyre quhen edhe “misterioze”.

Dhe sipas përshkrimit të tyre, pamjet janë bërë nga “Google Street View”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Polici merr leckën dhe pastron makinat, lavazhieri mban kallashin dhe i sheh(Foto)

Një lavazhier në kryeqytet është bërë kapo për pak minuta. Mësohet se ...