Mos harroni të bëni seks para se të dilni me partnerin, ja pse

couple-having-sex-in-bedSeksi është pjesë e rëndësishme e natës së njohur si ‘nata e takimit’, por nuk është nevoja që patjetër të ndodh në fund të takimit. Në fakt, ka shumë përfitime nëse bëni seks para se të dilni nga dera e shtëpisë.

Jo vetëm që ua rregullon disponimin për tërë mbrëmjen, por, siç shpjegon Megan Cahn, nuk keni nevojë të brengoseni se do t’i prishni momentet seksi duke konsumuar shumë verë apo duke ngrënë ushqimin e gabuar.

Nëse bëni seks para se të dilni diku me partnerin, nata juaj do të jetë më ndryshe – më e kënaqshme dhe më me buzëqeshje.

Padyshim që kjo këshillë vlen vetëm për çiftet të cilët janë në lidhje stabile. /Telegrafi/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I çmendur pas shpejtësisë, Ronaldo teston modelin e ri të “Bugatti”-t

Kristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk ...