E papritur, shokët i hyjnë në dhomë, filmojnë dhëndrin duke bërë seks me nusen


Nata e parë e martesës pritet të jetë e veçantë për çdo nuse e dhëndër, por kjo nuk do të thotë se të gjitha çiftet kanë fatin ta kalojnë një natë të tillë, të paktën jo këtij çifti nga Kina.

Shpresat e këtij çifti kinez mbetën të dështuara, kur miqtë e dhëndrit vendosën të bënin një hyrje të papritur, në formë shakaje. Një shaka vërtet pa kripë.

Burri dhe gruaja ishin duke bërë seks në shtrat, kur grupi i miqve hyri në dhomë me kamera.

Ata filluan ta godasin dhëndrin me shuplaka në prapanicë dhe nuk i bënte përshtypje se çifti ishte lakuriq.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Do të shtyp me makinë”, i riu kërcënon Encën, por përgjigja e saj e shokon

Enca njihet si një nga këngëtaret më të sulmuara dhe që rrallë ...