Samsungu nuk dorëzohet, prezanton galaxy S8

UntitledPas rrënimit me Note7, Samsung nuk ndalet! Së fundmi vjen me shpikjen e re, ate të Samsung Galaxy S8 i cili vjen në vitin 2017 dhe do të jetë smartfoni më i mirë në treg. Po ashtu, tregohet cmimi, i cili mendohet të jetë 600 dollarë. S8 pritet të jetë vetëm një parapërgatitje për kulminacionin e smartfonëve – që do të jetë super paisja Galaxy S9 – në vitin 2018.
Megjithatë, performancat e tij pritet të jenë jashtëzakonisht të veçanta dhe me to, të bëhet smartfoni më i mirë në treg duke e marrë parasysh edhe çmimin e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja si ta mbushni baterinë e iPhone 2-fish më shpejt

Duke filluar nga iPhone 6, tash ka mundësi të mbushjes së baterisë ...