Dalin fotot e para, ja si do të jetë Samsung Galaxy S8

s8-galaxyProblemet me Galaxy Note 7 jo vetëm që kanë bërë presion mbi kompaninë për të tërhequr miliona pajisje, por kanë krijuar gjithashtu edhe një gjendje emergjente për një pajisje të re.

Dhe sipas raporteve të fundit bëhet e ditur se Galaxy S8 do të prezantohet brenda pak muajve – celular ky i cili do të përmbajë një ndryshim radikal në dizajn.

Raporte të ndryshme thonë se celulari do të ketë dizajn me kamerë të dyfishtë dhe pa butonin Home, transmeton Gazeta Express.

Raportohet gjithashtu se kamerat do të mbështetin 16MGP dhe 8MGP.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kinezët prodhojnë kopjen e “Mercedes GLA”, si duket dhe cmimi

Kinezët prodhojnë kopjen e “Mercedes GLA”, si duket dhe cmimi

Shumëkush u habit pse Landwind u ndal së kopjuari Range Rover Evoque, ...