Samsung i integron cilësitë e Note 7 në Galaxy S7

galaxy-note7Pronarët e S7 dhe S7 Edge kanë filluar të vërejnë disa përditësime të reja në pajisjet e tyre që kanë sjellë tiparembresëlënëse të cilat kanë qenë pjesë vetëm e Note 7.

Edhe pse kjo mund të mos e zëvendësojë dëmin e GalaxyNote 7, së paku S7 nuk do të shpërthejë në mënyrë të papritur.

Këto tipare përfshijnë ekranin me dritë të pandalshme, tipare të personalizuara të fotove, zgjedhjen mes orës digjitale ose analoge dhe njoftime të reja.

Megjithatë, jo të gjitha tiparet e Note 7 mund të integrohen në S7 pasi që ky i fundit nuk është i pajisur me stilolapsin elektronik S-Pen.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Samsung” prezanton tabletin e ri “Galaxy Tab 3”

“Samsung” ka prezantuar në Kongresin Botëror të telefonave, tabletin më të ri ...