Plas gallata në rrjete sociale për Samsung Note 7 dhe shpërthimet e tij

Kliko per me shume info

samsung-note7Samsung ka bërë apel mbi konsumatorët e saj të fikin menjëherë telefonat e llojit Note 7 për shkak të problemeve me baterinë që mund të shkaktojnë shpërthime.

Kjo duket se i ka frymëzuar humoristet e rrjeteve sociale, pasi kanë krijuar një mori me foto për të qeshur.

Kliko per me shume info

Të paktën në Shqipëri deri tani nuk kemi pasur ndonjë rast shpërthimi dhe kjo është mira e të jetuarit në një vend ku produktet e reje vijnë gjithnjë më një kohë vonesë.

4326394EDE9E00000578-3832509-image-a-60_1476198332392

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.