Zbulohet telefoni i ri prej metali Samsung Galaxy C7

Kliko per me shume info

galaxyc7Samsung Galaxy C5 dhe Galaxy C7 vijnë me një cilësi të shkëlqyer të ndërtimit përmes disa specifikave pak ekstravagante të cilat janë të dedikuar për telefonat e avancuar.

Muajin e kaluar është thënë se Samsung është duke punuar në versionin Pro të pajisjeve të lartpërmendura, ndërsa tani është shfaqur Galaxy C7 Pro.

Kliko per me shume info

Samsung Galaxy C7 Pro (SM-C7010) ende është në fazën e testimit dhe nuk dihet se kur do të prezantohet.

Galaxy C7 “standard” karakterizohet me ekran 5.7-inç full HD, turp tërësisht nga metali, procesor Qualcomm Snapdragon 625, 4 gigabajt RAM memorie dhe 32 / 64 gigabajt memorie të brendshme, si dhe me baterinë prej 3,300 mAh.

Gjithashtu, C7 “standard” ka kamerën kryesore prej 16 megapikselë me blic të dyfishtë LED dhe autofokus si dhe me kamerën e përparme prej 8 megapikselë.

Fableti i ri prej metali, sigurisht se do të vijë me specifika më të fuqishme për dallim nga ai standard, si dhe me ekran të njëjtë 5.7-inç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.