Sali Berisha publikon poezinë për Edi Ramën

berisha166Deputeti i PD, Sali Berisha, ka publikuar nje poezi per Edi Ramen.

“Nuk i thur vetem Edvini poezi vetes se tij, por ate e kujton me nje poezi edhe poeti popullor, te cilen ja kishte nisur atij, por qe ai ia kishte censuruar. Ketu me poshte keni tekstin origjinal!-ka shkruar Berisha duke publikuar edhe poezine ne fjale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

4 comments

  1. e thefsh qafen ti o sali, harrove se drogen dhe tritolin ti i solle i pari? Po sa premtime bere? Po sa ke vrare i mban mend? Apo jane shume dhe nuk te kujtohet numuri? Po sa ke vjedhur ti dreq? E harrove dhe Suden o i mallkuar? Dhe jo vetem ti ke vjedhur, po edhe pinjollet e tu. Harram i paci dhe ZOTI MARRTE HAK!!!!

  2. ZOTI ISH KRYEMINISTRI YN I SHQIPERISE LEGJENDARIT TONE TE KOHERAVE SALI BERISHA PRANDAJ NGUL KEMBE ME FORCE QE NE SHKOLLAT DUKE FILLUAR NGA ME TE ULTAT E DERI TEK UNIVERSITET… TE SHKRUHET HISTORIA E SHQIPERISE SIGURISHT E VERTETA…SHKOLLIMI I DOMOSDOSHEM… DHE ATA QE KANE APLIKUAR NEPER UNIVERSITETE MOS I LINI PA SHKOLLE ESHT E DOMOSDOSHME…. JU UROJ JETE TE GJATE.

  3. TE MESOHT NEPER SHKOLLA LIBRI I HISTORISE….

  4. Ik more bajge. ….akoma bie ere sado qe ke thyer qafen komunist

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Përfaqësuesi i CDU në çadrën e PD: Zgjedhjet me rëndësi për Shqipërinë

Protestën e opozitës në Tiranë, e ka mbështetur edhe përfaqësuesi i CDU-së, ...