Saimir Tahiri i tremb të gjithë për ‘Halloween”

halloweenMinistri i Brendshem Saimir Tahiri ka publikuar nje video “te frikshme” per festen e Halloweenit.
“Sot festo me kujdes! Shperndaje sa me shume, ndihmo te shpetosh shendetin dhe jeten nga aksidentet rrugore!”, ka shkruar Tahiri ne faqen e tij teksa ka publikuar edhe videon e meposhtme:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tahiri: Lirimi i Lul Berishës tregues se vettingu është i domosdoshëm

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, tha sot se lirimi i Lul Berishës ...