Operacioni në gjurin e majtë, Armando Sadiku merr veten nga dëmtimi, heq patericat

Kliko per me shume info

sadiku-patericaGjendja e futbollistit të kombëtares, Armando Sadikut është përmirësuar ndjeshëm.

Sadiku u operua pas një dëmtimi të rëndë në gjurin e majtë dhe deri sot ai ka ecur me paterica shkruan LajmiFundit.al.

Kliko per me shume info

Mirëpo që sot e tutje sulmuesi i kuqezinjve sdo të ketë nevojë për paterica, pasi mund të ecë vetë duke qenë se gjendja e tij është përmirësuar.

“Dita e fundit me paterica”- shkruan ai në një foto të publikuar në rrjetet sociale.

Sadiku do të jetë jashtë fushës së blertë për një periudhe gati 1 muaj./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.