Rusi, gruaja vetëvritet bashkë me djalin pas ofendimeve të burrit

gruajaaGruaja 33- vjeçare, Anna Ozhigova, ka është vetëhedhur nga ballkoni bashkë me djalin e saj Gleb, pasi kishte rënë në depresion pas ndërhyrjes kirurgjikale në hundë, i cili nuk kishte dalë siç duhet.

Sipas raportimeve të mediave ruse, ajo e ka marrë këtë vendim pasi ndarjes nga i shoqi, i cili pas operacionit ka filluar ta tallë për hundën që “i dukej si e derrit”.

Sipas miqve të saj, operacioni ka qenë shkaku i dështimit të martesës së çiftit, që çoi në ndarjen nga i shoqi, Oleg Ponomarev dhe tek një zinxhir ngjarjesh që e lanë atë të pashpresë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Trump ‘’shokon’’, përjashton BBC e CNN nga konferenca në Shtëpinë e Bardhë

Një ngjarje  shokuese ka ndodhur në SHBA, pikërisht në Shtëpinë e Bardhë, ...