Video e rrallë kur Rudina Magjistari provoi të bëhej këngëtare

rudinaA e dinit që prezantuesja Rudina Magjistari ka provuar vetën edhe në këngë?! Bëhej fjalë për vitin 2003, në kohën kur ajo është ngjitur në skenën e “Maratonës së Këngës Popullore” dhe ka interpretuar një këngë.

Mesa duket Rudina sot është zgjuar me nostalgji për atë kohë,pasi ka qenë vet ajo që ka shpërndarë në Instagram një video nga performanca e saj.
“Mirëmëngjes! Kthim në kohë në vitin 2003, një nga eksperiencat e mia të rralla në këngë” shkruan ajo poshtë videos.

Miremengjes! #tbt #2003 nje nga eksperiencat e mia te rralla ne kenge ?

A video posted by Rudina (@rudinamagjistari) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...