Video e rrallë kur Rudina Magjistari provoi të bëhej këngëtare

Kliko per me shume info

rudinaA e dinit që prezantuesja Rudina Magjistari ka provuar vetën edhe në këngë?! Bëhej fjalë për vitin 2003, në kohën kur ajo është ngjitur në skenën e “Maratonës së Këngës Popullore” dhe ka interpretuar një këngë.

Mesa duket Rudina sot është zgjuar me nostalgji për atë kohë,pasi ka qenë vet ajo që ka shpërndarë në Instagram një video nga performanca e saj.
“Mirëmëngjes! Kthim në kohë në vitin 2003, një nga eksperiencat e mia të rralla në këngë” shkruan ajo poshtë videos.

Miremengjes! #tbt #2003 nje nga eksperiencat e mia te rralla ne kenge 😀😛

A post shared by RUDINA (@rudinamagjistari) on

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.