Foto/ Çfarë i ka ndodhur rrugës te Kepi i Rodonit?

kepi-rodonitNjë shembje masive e rrugës ka ndodhur dje në afërsi të Kepit të Rodonit.

Kjo foto, ku shfaqet një gropë e stërmadhe në mes të rrugës, është postuar nga udhëtarët në rrjetet sociale.
Shembja e rrugës e ka bërë të pamundur qarkullimin e automjeteve në këtë zonë. Kepi i Rodonit është një rrip toke në formë gadishulli që gjendet 40 km nga aeroporti i Rinasit dhe është bërë i aksesueshëm vitet e fundit.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I moshuari hero, nxori bombulën në flakë nga shtëpia e fqinjit

I moshuari hero, nxori bombulën në flakë nga shtëpia e fqinjit

Një i moshuar është kthyer në një hero për banorët e Wuxi ...