E frikshme, rrufeja godet avionin në qiell të hapur, ja çfarë ndodh!

Kliko per me shume info

Ky është momenti i frikshëm kur një rrufe godet avionin e linjës WOW, TF-GAY, sapo ai niset nga aeroporti i Keflavik, Islandë.

Video amatore është filmuar nga një islandez, ndërkohë që në sfond dëgjohen të bërtitura nga njerëzit e tmerruar.

Kliko per me shume info

Fatmirësisht, avioni nuk dëmtohet, dhe vazhdon fluturimin për në Paris pa asnjë incident.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.