Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi?! Përgjigjja shkakton ‘tërmet’

Kliko per me shume info

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuari i radhës në emisionin e Elita Rudit.

Ata kanë folur gjatë për jetën e Ermalit nisur që nga fëmijëria e tij e rrezikshme dhe deri më sot, kur është shndërruar në një nga moderatorët më të ndjekur të ekranit shqiptar.

Kliko per me shume info

Ndër të tjera Elita e ka pyetur se sa e kishte rrogën, por me humor Ermali ka devijuar nga përgjigjja konkrete duke thënë se nëse do ta tregonte do të shkaktonte tërmete, duke lënë të kuptohet në një farë mënyre se e ka mjaft të lartë, (Minuta 30:22).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.