Rrezikon jetën për një foto, modelja çmendet(Foto)

UntitledPozat e cmendura janë ato që marrin më shumë klikimeve, dhe kjo bën që shumë njerëz të humbin jetën për këtë kaprico. KËshu ka vepruar dhe modelja, Kristina Marie Folci, e cila e veshur me fustan mjaft voluminoz, ngjyrë vjollcë është ngjitur gjatë natës në shkëmbin “The Eagle” që ndodhet në Neë Hamshire. Modelja ka arritur në lartësinë prej 1mijë metrash. Në orët e para të mëngjesit, Kristina ka qenë gati për setin fotografik. Nuk e di si do e quajmë këtë veprimin e saj…

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...