I riu bën “rrëmujë” qendrën tregtare, shkakton 5 mijë euro dëm

televizorNjë klient, i cili ka hyrë në një dyqan pajisjesh elektronike në Kornuell të Britanisë së Madhe ka shkaktuar një rrëmujë të madhe.
Në momentin që ai po qëndronte përpara stendës, duke parë disa televizorë, humbet ekuilibrin dhe e rrëzon njërin prej tyre bashkë me televizorin tjetër që qëndronte ngjitur.

Si të mos mjaftonte, rrëzon më pas dhe 2 televizorë të tjerë duke shkaktuar në total, më shumë se 5 mijë euro dëm.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

cahet-rruga

Çahet rruga në Teksas, ja si i “përpin” 2 makina

Një gropë e madhe në mes të rrugës, e cila u hap ...