Rrëfimi/ ‘U lidha me shokun e burrit pas seksit fantastik, por ma punoi keq”

SEKS-ZYRENjë 27-vjeçare u nda nga partneri i saj me të cilin ka dhe një djalë 2 vjeç, pasi filloi të kishte marrëdhënie me shokun e tij.

Kur vendosi që të ndahej nga burri për të jetuar me shokun e tij, ai i bëri atë që kurrë nuk e kishte menduar. Pas ngjarjes që e tronditi ajo i ka shkruar një letër psikologes së ‘The Sun’ duke i kërkuar ndihmë.

Kliko per me shume info

Letra e gruas

“E dashur psikologe… më duket se i kam hapur vetes një telash shumë të madh.

LEXO EDHE:  Prindërit nuk ishin dakord, shqiptarja merr propozimin fantastik për martesë

Unë kam një djalë 2 vjeç me partnerin tim që jam e lidhur prej tre vitesh. Një ditë kishim dalë me partnerin dhe një shokun e tij nga ushtria. Atë natë kaluam shumë mirë së bashku por kur ikëm në shtëpi shkëmbyem numrat e telefonit me të.

Dy ditë më vonë ai më nisi një foto të vetes nudo në Snapchat. Nuk dija ç’të bëja por isha shumë kurioze për më shumë. Nuk vonoi dhe ai vazhdoi të më provokonte me të tilla foto e unë nuk u përmbajta më, i dërgova veten të zhveshur.

LEXO EDHE:  Doni të rrini gjithmonë të rinj? Ja çfarë duhet të hani

Një javë më pas u takuam në shtëpinë e tij dhe bëmë seks. Ishte fantastik!

Vazhduam kështu për rreth 3 muaj dhe unë tani vendosa që të ndahesha me partnerin që të jetonim të lirë dashurinë tonë.

Por… tani që u ndava, shoku i burrit më bëri ‘bllok’ në të gjitha rrjetet sociale dhe u zhduk.”

LEXO EDHE:  Seksi dhe mitet, këto të vërteta do ju befasojnë. Mos i humbisni

Përgjigjja e psikologes

“E kuptoj që situata në të cilën e ke futur veten është e vështirë, por duhet të mendosh me ftohtësi.

Është e qartë që ai të donte vetëm për seks dhe në momentin e parë që ti kërkove një angazhim me të, ai u zhduk. Kthehu tek babai i djalit tënd dhe përpiqu të ndezësh edhe një herë ‘zjarrin’ mes jush.

Mendo për djalin tënd”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here