Rrëfehet Albërie Hadërgjonaj: E vërteta e Photoshopit tek fotot dhe….gjoksi!

alberie-ermaliKëngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka qenë e ftuar në emisionin e humoristit Ermal Mamaqi, “Xing me Ermalin” ku ka rrëfyer se fotot që publikon në rrjetet sociale i bën me “pak” photoshop shkruan LajmiFundit.al.

“Fotot që i nxjerrin me rrjetet sociale i bëjmë me pak photoshop”- është shprehur Albërie.

Ndërkohë, e pyetur nga Ermali për operacionet plastike, ajo ka thënë se ka bërë hundën.

“E kam bere hunden, por jam ber pishman, se ne moshe te re njeriu gabon”-tha Albërie. Ndërkohë, Ermali nuk ka nguruar ta pyesë nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje në gjoks.

“Gjoksin e kam pasur gjithmonë të bukur”- shtoi Albërie./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bes Kallaku flet për “Zelig”: “Ja çfarë më thanë për laçjanët”

Dikur e shihte nga ekrani i televizorit, frymëzohej të prodhonte skeçe të ...