Rovena Stefa publikon foto nga seti “erotik” dhe pyet fansat: A ju pëlqen?

rovena-setiKëngëtarja Rovena Stefa ka bërë publike një foto të nxehtë në rrjetet sociale.

Ajo në pranverën që shkoi, realizoi një set me foto erotike, që bënë xhiro nëpër media. Rovena ka publikuar një foto nga ky set, të cilën nuk e kishte shfaqur asnjëherë.

“M’u kujtua nga fotot erotike qe u realizuan pranveren qe shkoi kjo foto ala e papublikuar. A po ju pelqen?”- shkruan Rovena./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...