CR7 publikon foto me “Lambo”, por ka një problem! Rrjeti e “masakron” me fotomontazhe

ronaldo-lamboKur je fytyrë publike duhet pasur kujdes se çfarë fotografi poston.
Cristiano Ronaldo në koleksionin e tij ka shumë vetura të bukura ekzotike, pjesë e këtij koleksioni është edhe ky Lamborghini Aventador i mrekullueshëm, transmeton Express.

Ai vendosi që përkrah kësaj veture sportive të marrë një pozë dhe atë ta postojë në rrjetet sociale. Por, problemi qëndron te poza që ai mori para kësaj veture.

Kliko per me shume info

Në këtë fotografi ai duket si një përzierje ndërmjet të dashurit të kukullës Barbie, Ken-it dhe Terminatorit. Kjo fotografi i ka dhënë mundësi shumë njerëzve në internet që ta modifikojnë atë me personazhet, të cilat i shkojnë pozës që ai ka marrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.