Rokadë shefash në komisariatet e veriut të Shqipërisë, ja kush vjen e kush ikën

Kliko per me shume info

policia-dr-655x356Disa prej komisariateve të policisë në veri në të vendit kanë pësuar ndryshime rrënjësore në drejtimin e tyre.

Të marten dhe te mërkuren është larguar nga detyra shefi i Komisariatit të Shkodrës, Gazmend Dembrozi.

Kliko per me shume info

Në vend të tij është rikthyer Alfred Cenaj, i cili kohë më parë ka qenë në këtë detyrë për një periudhë të shkurtër.

Dembrozi është transferuar shef Komisariati në Pukë. Ky i fundit, ka zënë vendin e Hamdi Shullanit. Shullani është transferuar në Kukës me detyrën Shef Seksioni.

Mesohet se ndryshimet kane te bejne vec te tjerash edhe me luften kunder kultivimit te bimeve narkotike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.