“Sherr” live për drogën, Robert Alia provokon Ndokën, ja çfarë dhurate i bën!

Kliko per me shume info

nard-ndokaGjatë kësaj mbrëmje në “Dance Ëith Me” Robert Alia duket se ka vazhduar me “ngacmimet” e tij.

Ai ka dashur t’i dhurojë politikanit Nard Ndoka një bluzë me kanabisin e vizatuar. Alia u shpreh se kjo duket të jetë uniforma në Parlament, por edhe në çdo aspekt të jetës në Shqipëri. Sipas Bertit diçka e tillë ishte përfaqësuesja jonë më e mirë. Por Nardi ka reaguar duke u shprehur se pjesa më e madhe e politikanëve janë njerëz me vlera.

Kliko per me shume info

Megjithatë mesazhin e Robertit do t’a përcillte në parlament. “Çdo faj ka një fajtor dhe në këtë rast është ose Kryeministri ose Kryetari i Kuvendit. Më thuaj Robert kujt do që t’ia jap nga këta të dy këtë bluzë?”-është shprehur Ndoka duke respektuar mendimin e Bert Alisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.