Shokon Robert Aliaj, heq syzet dhe shfaqet me fytyrë të “deformuar”

bert-aliajjRobert Aliaj u kritikua shumë për flamurin e deformuar që paraqiti javën e kaluar tek spektakli, duke e detyruar Nard Ndokën që ta vishte bluzën më shqiponjën që të gjithë e quajtën me motive “naziste”.
Ndërsa sot Robert Aliaj ka vendosur që t’ju përgjigjet të gjithë kritikuesve me një paraqitje ndryshe. Ai ka hequr syzet dhe ka vendosur një maskë, që ia tregon fytyrën të deformuar.
“Këta të duan me maskë, nuk të duan siç je”, ka thënë me ironi Roberti duke thënë se njerëzit mund t’i marrin çdo gjë, por jo shpirtin e tij të lirë.
Prezantuesja, Alketa i ka kërkuar të ndryshojë sjellje, pasi këtë spektakël e ndjekin edhe fëmijët, por mesa duket Robert Aliaj ka vendosur që sot të dhurojë një “shfaqje të frikshme” me paraqitjen e tij.
bertt-aliaj

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Ik o karagjoz o Nazist ju sdoni asnjeri o kerma o njerez te kalbur, ju duket vetja superior ndaj te gjithve qe nuk mendojn si ju, po flet ti si te duan si ste duan, ju krijoni ate flucken tuaj te sapunit futeni atje brenda dhe argetimi juaj esht te talleni me ata jasht, o maskarenj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...