Shokon Robert Aliaj, heq syzet dhe shfaqet me fytyrë të “deformuar”

bert-aliajjRobert Aliaj u kritikua shumë për flamurin e deformuar që paraqiti javën e kaluar tek spektakli, duke e detyruar Nard Ndokën që ta vishte bluzën më shqiponjën që të gjithë e quajtën me motive “naziste”.
Ndërsa sot Robert Aliaj ka vendosur që t’ju përgjigjet të gjithë kritikuesve me një paraqitje ndryshe. Ai ka hequr syzet dhe ka vendosur një maskë, që ia tregon fytyrën të deformuar.
“Këta të duan me maskë, nuk të duan siç je”, ka thënë me ironi Roberti duke thënë se njerëzit mund t’i marrin çdo gjë, por jo shpirtin e tij të lirë.
Prezantuesja, Alketa i ka kërkuar të ndryshojë sjellje, pasi këtë spektakël e ndjekin edhe fëmijët, por mesa duket Robert Aliaj ka vendosur që sot të dhurojë një “shfaqje të frikshme” me paraqitjen e tij.
bertt-aliaj

1 COMMENT

  1. Ik o karagjoz o Nazist ju sdoni asnjeri o kerma o njerez te kalbur, ju duket vetja superior ndaj te gjithve qe nuk mendojn si ju, po flet ti si te duan si ste duan, ju krijoni ate flucken tuaj te sapunit futeni atje brenda dhe argetimi juaj esht te talleni me ata jasht, o maskarenj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.