Robert Aliaj i habait të gjithë me kostumin e tij të Halloween

robert-aliaj2016Halloween është festuar dhe në spektaklin e njohur shqiptar, “Dance With Me”. Ai që ka rënë më shumë në sy ishte anëtari i jurisë, Robert Aliaj, me kostumin e tij të “vecantë”.

Edhe pse nga ai gjithçka mund të pritej, ky maskim megjithatë ka tërhequr vëmendje. Emri i tij për këtë veshje është Lili.

Të gjithë konkurrentet ishin veshur, duke u munduar t’u ngjasojnë personazheve të ndryshëm që e karakterizojnë këtë festë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...