Rita Ora kapet “mat”, skena të nxehta me të dashurin në mes të rrugës

rita-ora1616Këngëtarja shqiptare, Rira Ora është fotografuar në disa pozicione mjaft delikate me të dashurin e saj në mes të rrugës.

25-vjeçarja dhe i dashuri i saj Andre Watt janë fotografuar teksa ecin në rrugë ku i dashuri i saj i papërmbajtshëm i prek të pasmet.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj duken mjaft të dashuruar dhe nuk ngurojnë ta shprehin atë edhe në publik.

rita-ora-te-pasmet

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...