Rita Ora kapet “mat”, skena të nxehta me të dashurin në mes të rrugës

Kliko per me shume info

rita-ora1616Këngëtarja shqiptare, Rira Ora është fotografuar në disa pozicione mjaft delikate me të dashurin e saj në mes të rrugës.

25-vjeçarja dhe i dashuri i saj Andre Watt janë fotografuar teksa ecin në rrugë ku i dashuri i saj i papërmbajtshëm i prek të pasmet.

Kliko per me shume info

Këngëtarja dhe i dashuri i saj duken mjaft të dashuruar dhe nuk ngurojnë ta shprehin atë edhe në publik.

rita-ora-te-pasmet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.