Me fustan të tejdukshëm dhe gjoksin jashtë, Rita di si të provokojë në New York(Foto)

Kliko per me shume info

UntitledRita Ora gjithmonë në qëndër të vëmëndjes sa herë do shëtisë në rrugët e New Yorkut. Ketë herë ajo ekspozon gjoksin, kjo jo për faj të saj, por prej fustanit i cili është i tejdukshëm. Një veshje si ajo e Ritës nuk lë aspak vend për imagjinatë. Jo vetëm, ajo zë vend në mediat online që pas kësaj paraqitje.

Këngëtarja me famë botërore ka treguar se po merret me projekte të reja dhe jemi në pritje të tyre.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.