Edhe Rihanna tregon hapur votën e saj, ja veprimi saj (Foto)

UntitledLufta mes Hillary Clinton dhe Donald Trump vazhdon, dhe votuesit janë ndarë në dy pjesë. Në këtë luftë të hapur janë përfshirë hapur dhe disa figura të njohura të skenës ndërkombëtare. Pas MAdonës, del dhe Rihanna fanse dhe votuese e zjarrtë për Hillarin. Me një fanellë me foton e Clintonit, 28-vjecarj pa problem del në rugët e New Yorkut.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...