Edhe Rihanna tregon hapur votën e saj, ja veprimi saj (Foto)

UntitledLufta mes Hillary Clinton dhe Donald Trump vazhdon, dhe votuesit janë ndarë në dy pjesë. Në këtë luftë të hapur janë përfshirë hapur dhe disa figura të njohura të skenës ndërkombëtare. Pas MAdonës, del dhe Rihanna fanse dhe votuese e zjarrtë për Hillarin. Me një fanellë me foton e Clintonit, 28-vjecarj pa problem del në rugët e New Yorkut.

LEXO EDHE:  Stresi godet me deklaratën: Policët nuk e dinin pse më arrestuan, kishin urdhër

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here