Pas Jolie-Pit plas ndarja e radhës, lajmi i hidhur nga Rihanna-Drake

Kliko per me shume info

rihanna-drakeAty ku të gjithë u gëzuan për bërjen publike të çiftit Drake dhe Rihanna duket se gjërat nuk po shkojnë dhe aq mirë në marrëdhënien e tyre. Madje tani për tani nuk mes tyre nuk asnjë lloj marrëdhënie tjetër përveç asaj profesionale.

Pas deklaratave publike,tatuazheve të përbashkëta dhe flirtimeve në skenë mësohet nga burimet pran revistës E! Online se ata nuk janë më bashkë, madje ata janë duke dal me njerëz të tjerë.

Kliko per me shume info

“Drake dhe Rihanna janë duke dal me persona të tjerë. Nuk janë më ekskluzivë të njeri tjetrit, edhe pse akoma janë në dashuri. Çdo gjë mund të ndryshojë mes tyre, për mirë ose për keq.” – është shprehur një mik i afërm i tyre.

Për me tepër sipas disa burimeve të tjera thuhet se Drake mund te ketë tradhtuar këngëtaren me India Love, me të cilën ka pak javë që po shoqërohet.

Ish i dashuri i saj, Cliff Dixon ka deklaruar se Drake ka tradhtuar Rihannën, pikërisht me ish të dashurën e tij, India Love.

rs_1024x759-161010140933-1024.drake-india-love.cm.101016

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.