“Rikthehet” Rezarta Shkurta, fotot hot të këngëtares

rezartaaPrej kohësh ajo i mungon skenës sonë. Përkushtimi ndaj biznesit dhe vajzës së saj e ka mbajtur larg muzikës Rezarta Shkurtën.
Të vetmet dalje ajo i ka pasur në rrjetet sociale, teksa ka shprehur dashurinë për bashkëshortin e saj, Ermal Hoxhën, që prej disa kohësh ndodhet në burg. Por këtë herë, ajo që na tërhoqi vëmendjen janë këto foto.

Si një prej femrave më sharmante, këngëtarja ka postuar foto ku shfaqet tejet seksi. Edhe pse ka shumë vite në treg, Rezarta vijon të tërheqë vëmendjen sa herë vendos të tregojë sensualitetin që mbart.

The best @elonabalaj1

A photo posted by Rezarta Shkurta🦂 (@rezartashkurta) on

#backstage #nophotoshop #joFotoshop

A photo posted by Rezarta Shkurta🦂 (@rezartashkurta) on

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Forma bombastike dhe seksi, Kylie Jenner tregon më shumë seç duhet(Foto)

E vogla e Kardashian- Jenner ‘’shpërthen’’ së fundmi. Në një natë romantike ...