Reperi ndërron makinë, ja “bisha” e re e Stresit

Reperi Stresi ka publikuar disa foto në rrjetet sociale me një makinë të re në lagjen e tij në Tiranë.

Makina është e llojit “Audi R8”, ndërkohë që më heret ai ka pasur “Porche” e “Audi”.

“Ca t thotë vllai, Audi R8”- shkruan reperi përbri fotos së publikuar./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...