Reperi Eminem publikon këngën, “diss” 8 minutësh për Donald Trump

eminemReperi amerikan, Eminem bëhet personaliteti i radhës që pozicionohet kundër kandidatit republikan, Donald Trump, në garën për “Shtëpinë e Bardhë”.

Eminem ka publikuar një këngë gati tetë minutëshe të tilluar “Campaign Speech” ku kritikon sjelljen e Trump gjatë fushatës elektorale.

Robert De Niro, Robert Downey Jr apo Scarlett Johansson janë disa nga personazhet e tjera të njohura që janë pozicionuar së fundmi kundër republikanit.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

emilyyy

Emily tregon format me të brendshme të bardha

Ajo eshtë një nga modelet më të bukura në botë dhe Emily ...