Rama i habit të gjithë me veshjen e tij në Serbi

rama-beogradKryeministri i Shqipërisë, Edi Rama gjatë takimit me homologun e tij serb, Aleksandër Vuçiç në Forumin për Sigurinë në Nish, i ka habitur të gjithë me veshjen e tij.
Dy Kryeministrat kanë diskutuar për çështje serioze mbi sigurinë në rajon, por Rama tërhoqi mjaft vëmendje me veshjen e tij.

Gjëja e parë që ra në sy ishin këpucët që kishte zgjedhur. Edhe pse i veshur me kostum, Rama poshtë kishte mbathur atlete në vend të këpucëve serioze, madje ato ishin dhe me thembër të bardhë.

Mjaft vëmendje ka tërhequr dhe kravata që kishte zgjedhur në këtë takim.Panorama

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...