Rama i habit të gjithë me veshjen e tij në Serbi

rama-beogradKryeministri i Shqipërisë, Edi Rama gjatë takimit me homologun e tij serb, Aleksandër Vuçiç në Forumin për Sigurinë në Nish, i ka habitur të gjithë me veshjen e tij.
Dy Kryeministrat kanë diskutuar për çështje serioze mbi sigurinë në rajon, por Rama tërhoqi mjaft vëmendje me veshjen e tij.

Gjëja e parë që ra në sy ishin këpucët që kishte zgjedhur. Edhe pse i veshur me kostum, Rama poshtë kishte mbathur atlete në vend të këpucëve serioze, madje ato ishin dhe me thembër të bardhë.

LEXO EDHE:  I dërgon video nudo burrit të martuar, bjondia i jep përgjigjen e papritur kur ai i dërgon p...
Kliko per me shume info

Mjaft vëmendje ka tërhequr dhe kravata që kishte zgjedhur në këtë takim.Panorama

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here