Rama tregon një sekret në Shishtavec, ja cila është skuadër shqiptare e zemrës

ramaKryeministri Rama po vazhdon serinë e takimeve me fshatarët në vende të ndryshme të Shqipërisë. Ditën e sotme ai është ndalur në Shishtavec, ku ka folur edhe një herë për planin e tij dhe ka dëgjuar nga fshatarët problemet e tyre.

Ndër të tjera ai është ndalur një moment për ti treguar atyre që është tifoz i skuadrës së Partizanit.
“Tani mund të thoni çfarë të doni, unë me Partizanin jam” ka thënë Rama. Me shumë mundësi kjo ishte një lloj ironie për ekipin e Kukësit, të cilët ndodhen një vend poshtë Partizanit në renditjen e Superligës, me një diferencë prej 3 pikësh.

Kliko per me shume info

Kujtojmë këtu se edhe vëllai i Kryeministrit, Olsi Rama është tifoz i vjetër i skuadrës kryeqytetase të Partizanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here