Ja cila është “fotoja e ditës” për kryeministrin Rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë publike një foto ku shfaqet me një qytetar, i cili e puth në faqe dhe e përqafon.

Rama këtë foto e ka cilësuar si “Photo Of The Day” dhe e ka publikuar në rrjetet sociale shkruan LajmiFundit.al.

Ja fotoja e ditës për Ramën./LajmiFundit.al/

rama-foto

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

berishaa

Denoncimi i biznesmenit nga Tirana te Berisha: Do i vë flakën Bashkisë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka nxjerrë në “Facebook” një mesazh të dërguar nga ...