Ja cila është “fotoja e ditës” për kryeministrin Rama

4
Kliko per me shume info

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë publike një foto ku shfaqet me një qytetar, i cili e puth në faqe dhe e përqafon.

Rama këtë foto e ka cilësuar si “Photo Of The Day” dhe e ka publikuar në rrjetet sociale shkruan LajmiFundit.al.

Ja fotoja e ditës për Ramën./LajmiFundit.al/

rama-foto

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here