Rama provokohet me dy gishta: Mos i ndaj se të duhen t’i biesh pianos

rama-liceuNe kohen kur kryeministri Rama ishte duke folur në përurimin e rikonstruksionit të Liceut Artistik në Tiranë, një nxënës duket se e ka provokuar kryeministrin duke ngritur dy gishtat lart.

“Lëri mor ato dy gishta, lëri mor lëri… Mbaji të 5 gishtat se të duhen t’i biesh pianos, mos i nda gishtat nga njëri-tjetri.

Fut kokën poshtë dhe ngre dy gishtat, llogarit. Ndërkohë kokën duhet të mbash lart dhe gishtat duhet ti mbash bashkë”, ishte reagimi i kryeministrit Edi Rama.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

patoziii

Patozi për Andrea Stefanin: Ishim më afër, kur ishim më larg

(Në kujtim të Andrea Stefanit) Me Andrean kam pasur fatin të jem ...