Rama: Kërcënimi i kryeprokurorit Llalla, sajesë e pastër mediatike

rama-biznesi-gjermanKryeministri Edi Rama mendon kërcënimi i kryeprokurorit Adriatik Llalla është një sajesë mediatike.

Rama deklaroi sot se nuk ka dijeni që Kryeprokurori Llalla është kërcënuar.

Kreu i qeverisë tha se kjo histori është një sajesë mediatike dhe se kryeprokurori nuk e ka pohuar një gjë të tille.

Sa i përket propozimit të Manjanit për futjen e ushtrisë për të ç’rrënjosur kanabisin, Rama tha se këto janë opinione që shuhen aty ku lindin dhe se ai flet vetëm për gjera serioze.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vasili tjetër letër për bordin e ONM: Roli i Sekretarit të Ramës, i paligjshëm

Pas reagimit të komisionerit Hahn për bordin e ONM, Ministri i Drejtësisë ...