Berisha nxjerr fotot: Rama në Prishtinë me veshje antiplumb

rama-prishtineIsh-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa foto nga mediat kosovare me te cilat thote se kreu i qeverise shqiptare Edi Rama ka shkuar ne Prishtine i veshur me antiplumb.

“Ne Prishtine, vigjilent dhe me antiplumb! sb”, ka shkruar Berisha teksa ka publikuar fotot e Ramës me nje jelek te zi antiplumb te cilin e ka veshur disa here edhe ne Shqiperi gjate levizjeve te tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Shko Bo shurren o sali papa. Mos shiko edin cfar vesh

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

HISTORIA/ Humbi 8 djem, babai ka një mesazh prekës për vajzën e vetme

Të humbësh 8 djem është një tragjedi e madhe, ndaj ky babai ...