“Pse vajte me antiplumb në Prishtinë?” Ja përgjigja e kryeministrit Rama

ramaPas aludimeve të ish-kryeministrit Berishës se Edi Rama ka shkuar me antiplumb në Prishtinë, gjatë takimit me Thaçin, komentuesit e kanë pyetur kryeministrin mbi këtë pikë përmes komenteve në “Facebook”.

Komentuesi: Një pyetje kam unë: pse vajte me antiplumb në Prishtine sot?, lëri këto kazana e këso gjerash pa lidhje se s’po ecin?
Rama: “Ha ha ha ha ha…Zot o Zot, sa keq më vjen për ju që ju tall e përdor si të ishit dele një katragjysh që ka zbuluar “Facebook”-un në pleqninë e thellë. Po çfarë antiplumbi mor Albert, është jelek sportiv o zotni, dhe s’është faji im që unë vishem si ma thotë mendja, kurse e ju merreni me stampat e me plumbat e veshjeve te mia. Hajde hajde, antiplumb thotë katragjyshi e ju me vrap mbas tij sikur e keni çoban! Merru o mik me ndonjë libër a ndonjë punë e mos harxho kohë me katragjyshin, se ai atë pune ka, hap kazanin digjital, e nxirr prej aty mbeturinat e botës se rrenave…”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.