“Komunikimi i Javës”, kryeministri Edi Rama “analizon analistët”

rama-fb“Komunikimin e Javes” kryeministri Edi Rama ia kushtoi kesaj here vizites se tij ne Prishtine dhe perballjes qe pati atje me analistet ne studion e Baton Haxhiut.
Rama dukshem eshte shprehur se ka nje diference te madhe mes analisteve ne Kosove dhe atyre ne Shqiperi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. U rrite u poqe dhe dor nuk hoqe…

  2. M epak fjal vetem ti ke te drejt te flasesh, po fole kundra mashtrimeve te tua sje ne linj me elitat duhet te shdukesh, ik o debil se nuk i ha njeri brockullat e tua me, do te behet surrati jot diktator..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Thirrjet e Bashës për thyerje xhamash e shpim gomash, vjen përgjigjja e parë nga PS: Mos o trim

Kryetari i Partisë Demokratike bëri thirrje për një reagim më të ashpër ...