Qytetari dixhital informon: Të dhëna të reja për vrasësin e vajzave në autostradë!

berisha166Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot informacione te reja ne lidhje me aksidentin ku humben jeten tri vajza ne Sukth te cilat u perplasen me makinen e Dashnor Deliallisit qe kishte hyre kundravajtje. Ja cfare shkruan Berisha ne FB:

Qytetari dixhital informon:
-te dhena te reja per vrasesin e vajzave ne autostrade!
-aktivitetin e tij si trafikant prostitucioni ne Belgjike
-implikimin e nipit te funksionarit te larte socialist ne larje parash te trafikantit
-bllokimin nga prokuroria te 800 mije eurove derguar atij nga Belgjika ne emer te Bledar Çoraj, nip i nje funksionari socialist dhe me pas lirimin e tyre!

Kliko per me shume info

I bej thirrje prokurorise te hetoje me perparsi keto te dhena qe flasin per lidhjen e krimit me politiken! sb

“Pershendetje doktor te gjith e njofin si dash deliallisin ne bruksel ska len vajze te rraces vet pa nxjerr ne rrug derisa ne fund nxorri te shoqen q
e u martua me nje belg ajo mban dhe fmijet qe ka dashi sot
me lek esht dashnorja e preferuar e ca shqiptarve Ai e nisi me tmotren qe nxorri ( nje rast kur gruaja i nisi 800 mij euro nga belgjika ne emer te Bledar c prokuroria ja bllokoi pastaj ja liroi prap se per ironi keto lloj miellixhinj i respektojn ne shqiperi shum nje narkoman i madh
qe mori ne qaf vajzat e shkreta levizte i lir me jet luksoze nga leket qw i niste gruaja ja merrte belgut kur i nisi 800 mij euro ja bllokoi prokuria pastaj ja zhbllokoi i nisi ne emer te bledar bledar coraj nipi i mje funksionari te ps
kishte makina nga 200 mij euro papun bente cte donte policua e respektonte dhe pernat drogohej”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.