Qeni i zbulon drogën, 32-vjecari shqiptar kapet me 17 kg marijuanë

Kliko per me shume info

policia-grekeNjë shtetas shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi u kap me drogë në makinën e tij.

Policia, gjatë kontrollit që ushtroi në makinën e tij tip “Mercedes-Benz” policia zbuloi 17 kg e 780 gram marijuanë të ndarë në 27 pako.

Kliko per me shume info

Shtetasi Ervis Hoxha 32 vjeç është kapur në hyrje të Igumenicës, gjatë kontrollit të policisë helene e ndihmuar nga qeni nuhatës “Lesi”.

Autoritetet helene dyshojnë se droga ishte marrë në Shqipëri dhe kishte për destinacion Italinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.