Video/ I riu qëllohet për vdekje para syve të babait në festën e ditëlindjes

Një i ri është qëlluar për vdekje përpara syve të babait të tij, teksa ishin në festën e ditëlindjes.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur më 19 tetor në Brazil, ku Santos da Silva bashkë me babain dhe një femër tjetër ndodheshin në një lokal në Feira de Santana.

Vrasësi, i cili mbante në kokë një helmetë ka zbritur nga motori dhe i ka drejtuar armën të riut

Kamerat e sigurisë kanë kapur vrasësin me helmetë që zbret nga një motor dhe me shpejtësi i drejton armën të riut.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këto simptomat e ‘padukshme’ mos i anashkaloni, vuani nga kanceri në stomak

Sëmundja e kancerit të stomakut, shfaqet ngadalë dhe në heshtje. Ajo mësohet ...