Qani teksa shihni filma? Ja çfarë njeriu jeni!

filma-qaniEkzistojnë shumë njerëz që teksa shikojnë filma, lexojnë libra, apo edhe kur dëgjojnë muzikë, ata qajnë!

Në varësi të nivelit hormonal të momentit ata përloten aq shumë deri sa qajnë. Këta njerëz kanë diçka që jo të gjithë e kanë, janë empatikë. Këta janë gjithmonë njerëz specialë.

Ka disa të tjerë që janë narcistë, ose sociopat dhe e kalojnë gjithë jetën duke menduar vetëm për veten, duke mos ecur asnjëherë me këpucët e tjetrit. Këta të fundit nuk ndjejnë dashuri për të tjerët.

Nëse qani mos u shqetësoni, nuk jeni të dobët. Njerëzit që qajnë janë më të fortët.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Psikologët këshillojnë, kurrësesi mos i lejoni fëmijët të ndjekin lajme

Psikologët nuk ndalojnë së dhëni këshilla për rritjen e fëmijëve, duke i ...