Pushohet nga puna, hakmerret me shefin duke shkuar me vajzën e tij, por… nuk do t’a besoni çfarë ndodhi(Foto +16)

Kliko per me shume info

 

UntitledA ju ka ndodhur ndonjëherë të lodheni nga puna juaj apo t’ju vijë në majë të hundës me shefin? Ndoshta ju ka ndodhur dhe nuk keni pasur çfarë të bëni, por ky djalë nuk është si ju. I acaruar nga gjithçka që i ka ndodhur në punë, ai ka vendosur të hakmerret ndaj shefit të tij.
Një ditë, ndërsa ka mbyllur turnin, ka gjetur nëpër shkallë të bijën e pronarit. Pasi e ftoi për një kafe, të dy përfunduan në shtrat duke kryer marrëdhënie. Për të marrë hak, djali filmoi gjithë aktin seksual.

Kliko per me shume info

Disa ditë më pas, ai ua dërgoi me email të gjithë punonjësve të kompanisë së tij fotot e nxehta të seksit me vajzën e shefit. Normalisht që u pushua nga puna, por arriti të marrë hak dhe të turpërojë para të gjithëve bosin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.