Pse i largoi ‘Top Show’ Sarën dhe Valerin?

valeri-top-showLargimi i Sara Kapos dhe Valer Kolnikajt nga pozicioni i opinionistëve në “Top Show” tashmë është zyrtar.

Pas një periudhe prove 1 mujore, duket se dyshja nuk ka pasur impakt të fuqishëm dhe për këtë arsye janë larguar nga kjo detyrë.

Kliko per me shume info

Ata janë zëvendësuar menjëherë nga dy emra shumë të njohur të televizionit, siç janë Ervin Kurti dhe Albana Osmani.

LEXO EDHE:  Alketa Vejsiu emocionon me urimin për ditëlindjen e Vera Grabockës:

Tashmë mbetet për t’u parë se si do të funksionojë ky çift gazetarësh./arkiva

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here