Provokon keq për Hallowen, Edona James ekspozon gjoksin (Foto)

UntitledPAsi mori famë të madhe kur u paraqit në disa emisione televizive, pasi që tregoi historinë e saj si tranvestiti i parë shqiptar, Edona James mbetet një ndër temat më të përdolura në vend. Së fundmi ajo ka treguar linjat e saj. Duke u bërë gati për Halloween, Edona skpozon gjoksin duke provokuar keq.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...