“Do iu çliroj nga demonët”! Prifti seks me gra e të mitura

prift-grek-640x399Një prift sicilian dhe një ushtar janë arrestuar me akuzat e abuzimit seksual, të cilat ata i kanë kryer me mashtrimin e “shërimit” shpirtëror, raportuan mediat italiane.

Dyshja, me bazë në Palermo, kanë përdorur pretekstin se viktimat do të çliroheshin nga demonët, dhe kështu kanë abuzuar me gratë dhe me fëmijët.

Kliko per me shume info

Të arrestuarit sipas mediave quhen Salvatore Anello, 59 vjec, prift dhe Salvatore Muratore, 52 vjec, i cili ka punuar për ushtrinë italiane në Palermo.

LEXO EDHE:  Keni plane për sot dhe nesër? Shikoni më parë si do të jetë moti

Këta thuhet se i kanë bindur ‘viktimat’ e tyre se ishin të pushtuar nga frymërat e liga, shpirtrat e kqëinj, para kryerjes së një “lutje shërimi’. Ata shkonin në shtëpitë e ‘viktimave dhe në mënyrë të përsëritur i preknin në organet gjenitale, raportojnë mediat italiane.

Ushtari mendohet të ketë abuzuar me të paktën katër gra dhe një vajzë, ndërsa prifti është akuzuar se ka abuzuar me dy gra dhe tre të mitur.

LEXO EDHE:  Prindërit nuk ishin dakord, shqiptarja merr propozimin fantastik për martesë

Sipas La Stampa, prokurori Giorgia Righi tha se Muratore, shfrytëzonte ‘viktimat’ që ishin në një gjendje të brishtësi psikologjike.

Ushtria e Palermos e ka pezulluar menjëherë të arrestuarin./Përshtati Panorama

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here