Prezantuesja e njohur turpërohet, i postojnë pamjet pornografike ( Foto +16)

 

UntitledAjo ishte vënë në siklet për përvojën e saj në chatline dhe videot e nxehta të së shkuarës përpara se të merrte pjesë si konkurrente në emisionin “Love Island”.
Mirëpo, Cara De La Hoyde e kishte mohuar që ndonjëra prej përvojave të saj të kishte përfunduar në PornHub.

Sidoqoftë tani është zbuluar gjithçka nga Scotty Timlin, transmeton Mapo.

Videot e saj tani janë në qarkullim për ndjekësit e rrjeteve sociale./gazetaekspres/

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Djali i Sinan Hoxhës një “engjëll” i vërtetë!

Rreth një viti më parë këngëtari më i dashur i shqipëtaëve, Sinan ...